Projekty , dotace a veřejné zakázky

ZMĚNA PROVOZU ORL POHOTOVOSTI - VIZ. AKTUALITY

Předmětem projektu „Výstavba a modernizace akutních pracovišť v návaznosti na urgentní příjem II. typu“ je modernizace jednotlivých  oborů navazujících na urgentní příjem prostřednictvím pořízení přístrojového vybavení a rekonstrukce gynekologicko-porodnického oddělení, čímž dojde ke zvýšení jejich odolnosti vůči neočekávaným infekčním onemocněním.

Modernizace vybavení pro obory návazné péče v Nemocnici Havířov, p. o. - 2. část

Nemocnice Havířov dokončuje realizaci projektu s názvem Modernizace vybavení pro obory návazné péče v Nemocnici s poliklinikou Havířov, p. o. - 2. část, v jehož rámci byl zakoupen a uveden do provozu na radiologickém oddělení nemocnice nový skiaskopicko-skiagrafický přístroj značky Siemens Healthcare typ Luminos dRF Max v pořizovací hodnotě 11 355 245,- Kč vč. DPH.

Havířovská nemocnice uvedla do provozu magnetickou rezonanci

Havířovská nemocnice uvedla do provozu novou magnetickou rezonanci (MR) a v rámci obnovy radiodiagnostického oddělení instalovala novou skiagraficko-skiaskopickou stěnu, která nahradila starý a dosluhující rentgen. Tato nová moderní diagnostická zařízení podstatně zvýší možnosti, rozsah, kvalitu i komfort realizovaných vyšetření. Investice do nejmodernějších radiodiagnostických technologií dosáhla téměř 56 miliónů korun.